De Kubus Merchtem

Beste ouders, beste patiënten,

 

- Bent u ziek? Neem contact op met uw therapeut en blijf thuis;

- Mondmasker verplicht;

- Kom slechts met 1 begeleider;

- Handen ontsmetten;

- Gelieve uw kind thuis naar het toilet te laten gaan, wij kunnen onmogelijk het toilet na elk gebruik desinfecteren.

 

Mvg

 

Het Kubus Merchtem team!

WIE ZIJN WIJ

Laura van Weijnen

 

Ademhalingskinesitherapeute

Praktijkcoördinator


laura@dekubusmerchtem.be

 

+32 468 01 14 16

Dr. Samantha Jeen

 

Algemene kindergeneeskunde

kinderimmuundeficiënties


samantha.jeen@dekubusmerchtem.be


+32 491 88 40 40


ONLINE AFSPRAAK

Caro De Groef

 

Psychologe

 

 

caro@dekubusmerchtem.be

 

+32 468 01 62 22

Dr. Marie Claes

 

Kinder- en Jeugdpsychiater

 

 

marie.claes@dekubusmerchtem.be

 

+32 460 94 28 06

Nathalie Pauwels

 

Diëtiste

 

 

nathalie@dekubusmerchtem.be

 

+32 478 91 49 02

Loth Moens

 

Schoolpsychologe

 


loth@dekubusmerchtem.be

 

+32 468 01 63 23

Dr. Lore Lien Roels

 

Algemene kindergeneeskunde

Longziekten - allergie

 

lorelien.roels@dekubusmerchtem.be


+32 473 54 07 18


ONLINE AFSPRAAK

Judith Vrydag

 

Psychomotorisch kinesitherapeute

 

 

judith@dekubusmerchtem.be

 

+32 477 16 86 16

Kato De Plecker

 

Psychologe

 


kato@dekubusmerchtem.be

 

+32 470 10 97 20

De Kubus Merchtem

 

Mieregemstraat 30-32 bus 12

1785 Merchtem


info@dekubusmerchtem.be






© Copyright De Kubus Merchtem