De Kubus Merchtem

MAATREGELEN COVID-19


Beste ouders en patiënten,


Door de versoepeling van de Nationale Veiligheidsraad hervatten wij onze consultaties, mits opvolgen van de opgelegde maatregelen.



WIE ZIJN WIJ

  • Het multidisciplinair team van De Kubus Merchtem staat voor een professionele en betrokken aanpak.


  • Wij streven naar een kindvriendelijke zorgomgeving, waar het kind zich thuisvoelt.


  • Om de kwaliteit van de hulpverlening hoog te houden, streven wij naar permanente vormingen en bijscholingen.

Laura van Weijnen

 

Ademhalingskinesitherapeute

Praktijkcoördinator


laura@dekubusmerchtem.be

 

+32 468 01 14 16

Dr. Johan Marchand


Pediater UZ Brussel

Agemene kindergeneeskunde


apt_kz@uzbrussel.be


+32 2 477 60 61

+32 470 20 85 09

Kato De Plecker

 

Psychologe

 


kato@dekubusmerchtem.be

 

+32 470 10 97 20

Judith Vrydag

 

Psychomotorisch kinesitherapeute

 

 

judith@dekubusmerchtem.be

 

+32 477 16 86 16

Dr. Marie Claes

 

Kinder- en Jeugdpsychiater

 

 

marie.claes@dekubusmerchtem.be

 

+32 460 94 28 06

Charlotte Vrijders

 

Logopediste

 

 

charlotte@dekubusmerchtem.be

 

+32 498 25 84 57

Loth Moens

 

Schoolpsychologe

 


loth@dekubusmerchtem.be

 

+32 468 01 63 23

Dr. Samantha Jeen

 

Algemene kindergeneeskunde

 


samantha.jeen@dekubusmerchtem.be


+32 491 88 40 40


Prof. em. Anne Malfroot

 

Pediater UZ Brussel

Algemene kindergeneeskunde - Kinderlongarts


apt_kz@uzbrussel.be


+32 2 477 60 61

+32 468 49 18 74

Caro De Groef

 

Psychologe

 

 

caro@dekubusmerchtem.be

 

+32 468 01 62 22

Nathalie Pauwels

 

Diëtiste

 

 

nathalie@dekubusmerchtem.be

 

+32 478 91 49 02

Dr. Lore Lien Roels

 

Algemene kindergeneeskunde

Longziekten - allergie

 

lorelien.roels@dekubusmerchtem.be


+32 473 54 07 18

De Kubus Merchtem

 

Mieregemstraat 30-32 bus 12

1785 Merchtem


info@dekubusmerchtem.be






© Copyright De Kubus Merchtem