De Kubus Merchtem

WIE ZIJN WIJ

  • Het multidisciplinair team van De Kubus Merchtem staat voor een professionele en betrokken aanpak.


  • Wij streven naar een kindvriendelijke zorgomgeving, waar het kind zich thuisvoelt.


  • Om de kwaliteit van de hulpverlening hoog te houden, streven wij naar permanente vormingen en bijscholingen.

Laura van Weijnen

 

Ademhalingskinesitherapeute

Praktijkcoördinator


laura@dekubusmerchtem.be

 

+32 468 01 14 16

Dr. Johan Marchand


Pediater

Agemene kindergeneeskunde


apt_kz@uzbrussel.be


+32 2 477 60 61

Caro De Groef

 

Psychologe

 

 

caro@dekubusmerchtem.be

 

+32 468 01 62 22

Nathalie Pauwels

 

Diëtiste

 

 

nathalie@dekubusmerchtem.be

 

+32 478 91 49 02

Dr. Marie Claes

 

Kinder- en Jeugdpsychiater

 

 

marie.claes@dekubusmerchtem.be

 

+32 460 94 28 06

Charlotte Vrijders

 

Logopediste

 

 

charlotte@dekubusmerchtem.be

 

+32 498 25 84 57

Tine Verdoodt

 

Psychologe

 


tine@dekubusmerchtem.be

 

+32 472 72 88 98

Judith Vrydag

 

Psychomotorisch kinesitherapeute

 

 

judith@dekubusmerchtem.be

 

+32 477 16 86 16

Prof. em. Anne Malfroot

 

Pediater

Algemene kindergeneeskunde - Kinderlongarts


apt_kz@uzbrussel.be


+32 2 477 60 61

Freya Verlinden

 

Logopediste

Stottertherapeute

 

freya@dekubusmerchtem.be

 

+32 477 43 47 40 

Loth Moens

 

Schoolpsychologe

 


loth@dekubusmerchtem.be

 

+32 468 01 63 23

De Kubus Merchtem

 

Mieregemstraat 30-32 bus 12

1785 Merchtem


info@dekubusmerchtem.be






© Copyright De Kubus Merchtem